Hotel Tobaco
European Property Awards World Travel Awards
Arrival 21 January' 20
Departure 22 January' 20
TripAdvisor
Kolacja charytatywna

Kolacja charytatywna

6 grudnia możesz doświadczyć czegoś pięknego. Podwójnie pięknego!

W tym dniu Szefowa Kuchni Restauracji u Kretschmera Aneta Wiśniewska przygotuje kolację degustacyjną i wprowadzi nas w zimowy nastrój. Będzie to niezwykła uczta odkrywająca piękno
wszystkich ludzkich zmysłów: wzroku, zapachu, smaku, dotyku i słuchu.

Ciesząc się tą wspólną, ekskluzywną ucztą, odkryjemy drugie wspomniane piękno - piękno pomagania. Cały dochód z kolacji przeznaczony zostanie na zakup ubrań oraz kosmetyków na rzecz Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi przy ulicy Drużynowej 3/5.

Zespół Restauracji u Kretschmera oraz Hotelu Tobaco ofiaruje całą swoją wiedzę i pasję w gotowaniu i gościnności. Sponsorzy kolacji sprezentują najlepsze produkty spożywcze. A wy - nasi Goście - swoją obecnością wesprzecie finansowo maluszki, będące na zakręcie własnej drogi życiowej.

 

Kup bilet

lub przeczytaj jeszcze więcej wiadomości na naszym profilu

Facebook

 

Skąd pomysł na kolację charytatywną na rzecz Domu Małego Dziecka w Łodzi?
????
Pomysłodawcą całego zamieszania jest Zastępca Szefowej Kuchni Wojciech Krepsztul. Wojtek od lat współpracuje z tym właśnie Domem Dziecka. Pasją do pomocy zaraziła go jego żona, która jeszcze przed ich poznaniem się została tam wolontariuszką.
Od roku Wojciech prowadzi także zbiórki odzieży, kosmetyków, chemii, żywności oraz zabawek wśród pracowników Hotelu Tobaco. Idea cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród naszych kolegów i koleżanek, ale także wśród firm z nami współpracujących.
A dziś oferujemy dołączenie się do zbiórki naszym Gościom. Razem możemy być superbohaterami! ????????‍♀️????‍♂️????‍♀️????‍♂️

PS. Zobaczcie w galerii ile prezentów Wojtek zebrał poprzednim razem wśród pracowników!

 

To niesamowite!
Partnerem naszej charytatywnej kolacji została Firma Dajar!
????????????????☕️????????????????
DAJAR jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu. Zapleczem dla tak imponującej oferty są kontakty handlowe ze wszystkimi znaczącymi producentami światowymi w branży AGD oraz dwa, własne zakłady produkcyjne. DAJAR jako producent wyspecjalizował się w produkcji artykułów kempingowo-ogrodowych, desek do prasowania i suszarek do bielizny.
15 listopada będziecie mogli pieścić nie tylko swoje kubki smakowe, ale również oczy przepiękną zastawą stołową Firmy Dajar.

 

Chcesz aby Twoja Firma została sponsorem kolacji? Zapraszamy do współpracy! Nasza akcja ma charakter otwarty. To jej pierwsza edycja i mamy nadzieję, że nie ostatnia. Z przyjemnością rozważymy każdy pomysł współpracy: przekazanie produktów spożywczych, napojów, wypożyczenie zastawy stołowej czy występ artystyczny. W grupie siła!

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close