Hotel Tobaco
European Property Awards World Travel Awards
Arrival 26 November' 22
Departure 27 November' 22
Bon Turystyczny Wesele TripAdvisor

14.05.2019

Im wcześniej tym taniej

W zeszłym tygodniu na nocnym niebie Łodzi rozbłysła kolejna wielka gwiazda - Lenny Kravitz. Koncert był wielkim sukcesem. Piosenkarz nie zawiódł i jak ma to w zwyczaju wszedł w publiczność. Uczestnicy koncertu, których mieliśmy przyjemność gościć w Hotelu Tobaco byli podekscytowani i jeszcze długo po koncercie nie mogli zasnąć. Wielu z nich skorzystało z okazji wydłużonych godzin pracy naszej Restauracji u Kretschmera​ i wszyscy wspólnie wymieniali się wrażeniami. 

To była jedna z wielu niezapomnianych nocy w Łodzi. A przed nami kolejne koncerty sław światowego formatu. Przy takich okazjach, w naszym mieście jest trudniej o nocleg w dobrym hotelu. Zazwyczaj pokoje wyprzedają się w kilka dni po ogłoszeniu koncertu. Podobnie było i u nas tym razem. Hotel Tobaco znajduje się najbliżej Atlas Arenay. Dla wszystkich, którzy następnym razem też chcą na koncert pójść piechotą, mamy dobrą radę - razem z biletem na jakiekolwiek wydarzenie na Atlas Arenie rezerwujcie od razu nocleg w Hotelu Tobaco!  Poczujcie klimat designerskiego hotelu pełnego ludzi dzielących tę samą pasję co Wy!

A dla wszystkich pozostałych Gości, którym akurat trafił się wyjazd do Łodzi w dniu koncertowym, mamy propozycję apartamentów do wynajęcia w Arche Residence Łódź​ - naszym siostrzanym obiekcie w mieście. Możecie dzwonić do Hotelu Tobaco - pomożemy w rezerwacji w promocyjnych cenach :-)
I na koniec - pamiętajcie - im wcześniej rezerwujecie tym taniej płacicie!

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close