Hotel Tobaco
European Property Awards World Travel Awards
Arrival 26 November' 22
Departure 27 November' 22
Bon Turystyczny Wesele TripAdvisor

02.04.2019

Sylwia Perzyńska Dyrektor Generalna

Przedstawiamy Wam Dyrektor Generalną Hotelu - Sylwię Perzyńską

Sylwia Perzyńska z branżą hotelarską związana jest od ponad piętnastu lat. Z grupą Arche rozpoczęła współpracę w 2013 współtworząc zespół recepcji otwierający Hotel Tobaco. Od 2015 roku na stanowisku Dyrektora Operacyjnego, po czym od lipca 2017 objęła stanowisko Dyrektora Generalnego Hotelu Tobaco w Łodzi. Ostatnie lata to czas wielkich wyzwań stojących przed Panią Dyrektor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- W 2018 roku utrzymaliśmy czwarty rok z rzędu symbol jednej czapki Żółtego Przewodnika Gault & Millau, zostaliśmy po raz kolejny nominowani do nagrody World Travel Award w kategorii "Poland's Leading Boutique Hotel Award 2019", a całkiem niedawno otrzymaliśmy nagrodę Łódzkiego Łabędzia. Ta nagroda jest dla mnie szczególnie istotna, gdyż przyznana została przez szkoły i uczniów odbywających praktyki i nauki w naszym Hotelu. Dzięki niej mam pewność, że rośnie nam kolejne pokolenie hotelarzy i gastronomów. 

Przełom lat 2018 / 2019 to jeszcze więcej pracy. W grudniu oficjalne otwarcie miał nowy obiekt Grupy Arche w Łodzi - Arche Residence Łódź, nad którym Sylwia Perzyńska także objęła pieczę. 

- Koniec 2018 i początek 2019 roku to dla mnie bardzo intensywna praca i okres pełen wyzwań. Otworzyliśmy nowy obiekt w Łodzi - Arche Residence Łódź. Znajdują się tam mieszkania, pokoje i apartamenty na krótki i dłogoterminowy najem. W lutym uruchomiliśmy dodatkowo trzy sale konferencyjne o powierzchni od 27 do łącznie 140 metrów kwadratowych. Obecnie jesteśmy w fazie przygotowań do otwarcia restauracji. Szykuje się naprawdę Ciekawe Miejsce na mapie Łodzi.

Prywatnie Pani Sylwia mieszka w uroczym miasteczku pod Łodzią, z którego dojeżdża codziennie pociągami ŁKA. W tym czasie planuje pracę swoim kierownikom i wpada na zwariowane pomysły marketingowe i sprzedażowe. Ma siedmioletniego syna, męża pasjonata motoryzacji oraz psa Bąbla. Uwielbia uprawiać ogródek, w szczególności sadzić kwiaty. 

Znając energię i pomysłowość naszej Pani Dyrektor, z pewnością zaskoczy nas jeszcze nie jednym!

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close