Hotel Tobaco
European Property Awards World Travel Awards
Przyjazd 21 sty' 21
Wyjazd 22 sty' 21
TripAdvisor
Czasowe zamknięcie

Czasowe zamknięcie

Kochani Goście,

 

Zważywszy na przedłużający się stan epidemii w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Gości, Pracowników i ich rodzin, Hotel Tobaco oraz Restauracja u Kretschmera będą zamknięte do 13 kwietnia 2020 roku włącznie. Ze względu na dynamiczną sytuację o dalszych decyzjach dotyczących funkcjonowania obiektu na bieżąco informować będziemy na naszym profilu na Facebooku oraz stronie www.

 

Działy recepcji i sprzedaży będą w najbliższym czasie w kontakcie ze wszystkimi Gośćmi, którzy dokonali rezerwacji w terminie zamknięcia apartamentów i restauracji, aby zaproponować rozwiązania zgodne z Państwa oczekiwaniami. W przypadku pytań dotyczących bieżących rezerwacji jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 422 07 07 07 oraz adresem e-mail recepcja@hoteltobaco.pl

 

Jednocześnie informujemy, że cały czas możecie Państwo dokonywać rezerwacji na późniejsze terminy. Nasz Dział Recepcji pracuje codziennie całą dobę. Jeżeli będziecie potrzebować wsparcia lub pomocy w organizacji noclegu w naszym mieście chętnie pomożemy. Pozostajemy do dyspozycji pod poniższymi kontaktami:

 

Indywidualne rezerwacje pokoi hotelowych

Dział Recepcji

422 07 07 07

recepcja@hoteltobaco.pl

 

Grupowe rezerwacje pokoi, sal konferencyjnych oraz rezerwacje restauracyjne

Katarzyna Pasieczyńska

506 074 274

kpasieczynska@arche.pl

Daria Półgrabia

505 125 745

dpolgrabia@arche.pl

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Życzymy Wam spokoju i zdrowia.

 

Dyrekcja i pracownicy Hotelu Tobao oraz Restauracji u Kretschmera

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij