Hotel Tobaco
European Property Awards World Travel Awards
Przyjazd 17 maj' 21
Wyjazd 18 maj' 21
TripAdvisor
Kolej na Kobiety

Kolej na Kobiety

W marcu 2019 roku przygotowywaliśmy specjalne przyjęcie dla kobiet. Wtedy też poszukując hasła dla wydarzenia uświadomiliśmy sobie, że 80% naszej załogi to kobiety, a wśród kadry kierowniczej na jedenaście stanowisk było tylko trzech mężczyzn. Tak powstało hasło Hotel Tobaco jest Kobietą!

Dziś dołączamy do projektu Kolej na Kobiety - Festiwal jako Partner wydarzenia! Już niedługo zdradzimy Wam co będzie się działo w Hotelu Tobaco oraz co szykujemy na finał w Głownie!

Tymczasem nasze Panie dumnie prezentują plakietki jakie będziemy ubierać przez najbliższe trzy miesiące, aż do finału 15 marca 2020.

Festiwal Kolej na Kobiety w Głownie to cyklicznie odbywające się wydarzenie skierowane do kobiet pragnących zdobywać nowe doświadczenia, odkrywać swoją kobiecość oraz zadbać o piękno wewnętrzne i zewnętrzne.

kolejnakobiety.pl/


To swego rodzaju “urlop” od codziennych obowiązków podczas, którego uczestniczki mają możliwość nawiązywać nowe znajomości, budować pewność siebie i rozwijać swoje umiejętności poprzez udział w wielu inspirujących spotkaniach i warsztatach z gośćmi wydarzenia. Na te odważniejsze czeka festiwalowy wybieg, gdzie mogą wcielić się w rolę modelek, profesjonalnych pokazów mody polskich marek i projektantów. Wybieg otwarty jest dla wszystkich bez względu na wiek i rozmiar!

Festiwal to również doskonała okazja do prezentacji firm i marek, które swoje oferty adresują do kobiet, a także osób i instytucji działających na rzecz kobiet. <--- to właśnie o nas :-)

 

Już niedługo więcej informacji.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij