Hotel Tobaco
European Property Awards World Travel Awards
Przyjazd 28 lis' 21
Wyjazd 29 lis' 21
Bon Turystyczny Wesele TripAdvisor

09.04.2019

Katarzyna Skrzeczkowska Kierownik Sprzedaży Konferencji i Bankietów

Przedstawiamy dziś naszą Kierowniczkę Sprzedaży Konferencji i Bankietów - Panią Katarzynę Skrzeczkowską.

Związana już od 15 lat z gastronomią i hotelami, a z Hotelem Tobaco już od 3 lat.

 

 

 

 

 

 

Zaczynałam jako kelnerka w Centrum Konferencyjno – Bankietowym Maraton w Skierniewicach, z którymi „zawładnęliśmy” podniebieniami Ministerstwa Finansów, gdzie nabyłam doświadczenia w pracy z zastosowaniem protokołu dyplomatycznego. Następnie w 2013 roku wprowadziłam się do Łodzi i objęłam stanowisko Kierownika Bankietów Operacyjnych w hotelu Andel’s, kierowałam zespołem czasem do 30 osób z którymi wspólnie obsługiwaliśmy bankiety i konferencje do 1500 osób. Jednak wiedziałam, że chcę objąć stanowisko w dziale sprzedaży i zacząć utrudniać życie gastronomii.

Od 2016 roku nieprzerwanie związana z grupą Arche i Hotelem Tobaco, gdzie zaczynała pracę na stanowsku Specjalisty ds. Sprzedaży Aktywnej. Następnie awansowała na Kierownika ds. Kluczowych Klientów, Zastępcę Kierownika Sprzedaży i obecnie - Kierownika Sprzedaży Konferencji i Bankietów. 

W sprzedaży kocham pracę z ludźmi, wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom i myślenie o tym czego chcą zanim sami to wypowiedzą.

Obecnie tworzę agendę swojego życia, czyli przygotowuje się do własnego ślubu – najcięższa Klientka jaka mi się trafiła!

Zaczytana w książkach, kochająca gotować i podróżować - Katarzyna-jeszcze-Skrzeczkowska. 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij