Hotel Tobaco
European Property Awards World Travel Awards
Przyjazd 16 sie' 22
Wyjazd 17 sie' 22
Bon Turystyczny Wesele TripAdvisor

02.04.2019

Sylwia Perzyńska Dyrektor Generalna

Przedstawiamy Wam Dyrektor Generalną Hotelu - Sylwię Perzyńską

Sylwia Perzyńska z branżą hotelarską związana jest od ponad piętnastu lat. Z grupą Arche rozpoczęła współpracę w 2013 współtworząc zespół recepcji otwierający Hotel Tobaco. Od 2015 roku na stanowisku Dyrektora Operacyjnego, po czym od lipca 2017 objęła stanowisko Dyrektora Generalnego Hotelu Tobaco w Łodzi. Ostatnie lata to czas wielkich wyzwań stojących przed Panią Dyrektor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- W 2018 roku utrzymaliśmy czwarty rok z rzędu symbol jednej czapki Żółtego Przewodnika Gault & Millau, zostaliśmy po raz kolejny nominowani do nagrody World Travel Award w kategorii "Poland's Leading Boutique Hotel Award 2019", a całkiem niedawno otrzymaliśmy nagrodę Łódzkiego Łabędzia. Ta nagroda jest dla mnie szczególnie istotna, gdyż przyznana została przez szkoły i uczniów odbywających praktyki i nauki w naszym Hotelu. Dzięki niej mam pewność, że rośnie nam kolejne pokolenie hotelarzy i gastronomów. 

Przełom lat 2018 / 2019 to jeszcze więcej pracy. W grudniu oficjalne otwarcie miał nowy obiekt Grupy Arche w Łodzi - Arche Residence Łódź, nad którym Sylwia Perzyńska także objęła pieczę. 

- Koniec 2018 i początek 2019 roku to dla mnie bardzo intensywna praca i okres pełen wyzwań. Otworzyliśmy nowy obiekt w Łodzi - Arche Residence Łódź. Znajdują się tam mieszkania, pokoje i apartamenty na krótki i dłogoterminowy najem. W lutym uruchomiliśmy dodatkowo trzy sale konferencyjne o powierzchni od 27 do łącznie 140 metrów kwadratowych. Obecnie jesteśmy w fazie przygotowań do otwarcia restauracji. Szykuje się naprawdę Ciekawe Miejsce na mapie Łodzi.

Prywatnie Pani Sylwia mieszka w uroczym miasteczku pod Łodzią, z którego dojeżdża codziennie pociągami ŁKA. W tym czasie planuje pracę swoim kierownikom i wpada na zwariowane pomysły marketingowe i sprzedażowe. Ma siedmioletniego syna, męża pasjonata motoryzacji oraz psa Bąbla. Uwielbia uprawiać ogródek, w szczególności sadzić kwiaty. 

Znając energię i pomysłowość naszej Pani Dyrektor, z pewnością zaskoczy nas jeszcze nie jednym!

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij